wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
  • +90 (236) 588 45 00
  • info@ardan.com.tr

Kurumsal

 

1985 yılında sektöre adım atan Ardan Boru 2001 yılında müşteri taleplerinin gereği olarak toptan satış hizmetine ağırlık verdi. Sektörün taleplerini geniş bir yelpazeye yayılan ürünlerle karşılayarak geniş bir müşteri portföyü oluşturdu.

1988 yılın da Ege Bölgesini "Yağmurlama Sulama Sistemleri" ile tanıştıran ilk firma olma gururu Ardan Boru'ya aittir.

Ardan Boru, bu haklı gururu her gün yenilenen teknolojinin geliştirdiği ürünleri, müşterilerine en hızlı biçimde sunması ile korumayı ilke edinmiştir.

Ardan Boru, Zirai-Tarımsal Sulama Sistemleri tedarikçisi olarak Ege Bölgesi'nin en büyüğü olma konumunu her zaman dikkate almıştır.
Bu özel durumunu koruyup geliştirmek için 10.000 m2 lik depolama alanı oluşturmuştur.

Bünyemizde Tarımsal Sulama Sistemleri, Bina Grubu, Alt Yapı ürünleri ve ek parçalarının eksiksiz stokları bulunmaktadır.Diğer tabirle Ardan Boru'da "yok yoktur".
Ardan Boru, Ege Bölgesi'nin yanı sıra Türiye'nin her bölgesine ürün göndererek servis hizmeti vermektedir.

Ardan Boru, hizmet verdiği kişi ve kuruluşların her sorununa anında çözümler sunan ve tüm üretim süreçlerinde tüketici odaklı düşünen yapısı ile uzun yıllar sürüdürülebilir müşteri memnuniyeti inşa etmiş ve bunu her gün geliştirmeyi ilke edinmiştir.