wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
  • +90 (236) 588 45 00
  • info@ardan.com.tr

Isı Yalıtım

 

KAPLAMASIZ POLİETİLEN BORU

 Extürüzyon teknolojisi ile üretimi yapılmakta olan Climaflex Polietilen Boruları optimum yoğunluğu, ideal kapalı hücre oranı sayesinde maksimum buhar geçirgenlik direncine ve minimum ısı iletkenlik katsayısına sahiptir.

10 mm. ile 139 mm. aralığındaki tüm boru çaplarında 6,10,15,20 ve 30 mm. et kalınlıklarında üretilmektedir. Climaflex kapalı hücreli polietilen yalıtım boruları düşük maliyet ve yüksek yalıtım değerleri ile tesisatlarınızda güvenle kullanabieceğiniz en EKONOMİK yalıtım malzemesidir.

ALÜMİNYUM FOLYO KAPLI POLİETİLEN BORU

Climaflex AL Aliminyum folyo kaplı polietilen boru toplam 65 mikron kalınlığındaki kompozit aliminyum folyo laminasyonu ile üretilmekte olup, bu özelliği ile iklimsel koşullara, rüzgar, yağmur ve güneşin olumsuz etkilerine karşı oldukça dirençlidir. Bu özelliği Climaflex AL'yi dış ortam şartlarındaki ek bir kaplama gerekmeksizin rahatlıkla kullanılabilecek yegane yalıtım malzemesi yapmaktadır.

Üzerine lamine edilmiş AL folyo sayesinde buhar diffüzyon katsayısı çok yüksek değerlere ulaştığı için ( µ=16.000'dan büyük) klima ve soğutma tesisatlarınızda da yoğuşma problemi olmadan güvenle kullanılabileceğiniz bşr yalıtım malzemesidir. Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenen Climaflex AL'nin üstün özellikleri Faydalı Nodel Belgesi ile de koruma altına alınmıştır.

Climaflex AL, bu üstün özellikleri nedeni ile Yalıtım Dergisi tarafından düzenlenen 2004 yılı Yalıtım Sektörü Başarı Ödüllerine, yalıtım uzmanları tarafından Yılın Isı Yalıtımı ürünü kategorisinde aday olarak gösterilmiş ve yılın en iyi ısı yalıtım üsürnlerinden biri olarak tespit edilmiştir

Climaflex AL güneş ışınlarının zararlı U.V. etkisine karşı direnci, doğal şartlara olan dayanımı ve estetik görüntüsü ile tesisatlarınızda uzun vadede yalıtım değerlerini en üst düzeyde tutmayı garanti eder.

 

Digital Katalog (PDF) >>